Back to Top

Areál Prachatice

výrobní, skladovací a kancelářské prostory

Společnost KOMA system Vám nabízí své prostory v areálu v Prachaticích. Tyto prostory jsou po systematické rekonstrukci. Representují naši snahu o vytvoření takového zázemí, které je ihned použitelné a funkční.

 

Výrobní a skladovací prostory

Výrobní prostory jsou významnou částí objektu. Jedná se o 6 hal, které jsou vhodné k výrobě, skladování. Tyto haly jsou téměř identické svou výměrou. Ve všech halách je nová betonová podlaha se zatížitelností 6.000 kg/m2. Všechny haly mají své přímé výjezdové brány na venkovní nakládací plochu. Haly je možné flexibilně navzájem propojovat. K manipulaci je zde koridor pro průjezd vysokozdvižných vozíků. Tento koridor je zároveň spojen s nakládací rampou.

Každá z jednotlivých hal má samostatné měření elektrické energie a plynu.
Hala č. 2 je vybavena teplovzdušnými jednotkami Robur. Hala č. 3 má snížený strop a je připravena i pro potravinářskou výrobu. K dispozici je zázemí pro zaměstnance se šatními skříňkami, kuchyňkou a WC.

 

Kanceláře

Kancelářské prostory jsou situovány především do hlavní budovy. Tato má k dispozici parkovací stání určená pro nájemce kanceláří.

Kanceláře jsou rovněž po kompletní rekonstrukci, je v nich k dispozici optické internetové připojení o rychlosti 600 Mbit/s a volitelně také pevná telefonní linka.
Obsazenost jednotlivých kanceláří se v čase může měnit a proto Vás žádáme, abyste nás kontaktovali, rádi Vám sdělíme aktuální stav obsazenosti, ceny za m2, poplatky za služby a další důležité detaily.

 

Fotogalerie objektu